- -5,11 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Lemn, Plastic |
| Material din lemn | Bambus |
| Forma | Dreptunghiular |
| Înălţime | 3 cm |
| Lăţime | 38 cm |
| Lungime | 25 cm |
| Greutate | 0.966 Kg |
| Tip | universal |