- -3,07 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Функции | Лесно почистване, Подвижна тава за трохи в комплекта |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 2 cm |
| Ширина | 28 cm |
| Дължина | 42 cm |
| Цвят | Кафяв |
| Материал | Бамбук |