- -3,07 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Funcții | Curățarea ușoară, Tavă de detașabilă în set |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 2 см |
| Lăţime | 28 cm |
| Lungime | 42 cm |
| Culoare | Maro |
| Material | Bambus |