- -3,07 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός, Подвижна тава за трохи в комплекта |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 2 cm |
| Πλάτος | 28 cm |
| Μήκος | 42 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Υλικό | Μπαμπού |