- -6,65 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Функции | Двулицева, Дупка за закачане |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 1.2 cm |
| Ширина | 16.5 cm |
| Дължина | 56 cm |
| Цвят | Кафяв |
| Тип | Универсален |
| Материал | Бамбук |
| Брой/комплект | 1 |
| Дължина | 56 cm |