- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Λειτουργίες | Двулицева, Τρύπα για κρέμασμα |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 1.2 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 56 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Υλικό | Μπαμπού |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Μήκος | 56 cm |