- -6,65 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus |
| Material din lemn | Bambus |
| Funcții | Cu două ochi, Gaura agățată |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 1.2 cm |
| Lăţime | 16.5 cm |
| Lungime | 56 cm |
| Culoare | Maro |
| Tip | universal |
| Material | Bambus |
| Numar bucati/set | 1 |
| Lungime | 56 cm |