- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво |
| Дървесен материал | Бук |
| Функции | Лесно почистване |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 2.8 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дължина | 45 cm |
| Цвят | Кафяв |
| Тип | Универсален |
| Материал | Дърво |
| Съдържание пакет | 1 х Дъска за рязане |
| Брой/комплект | 1 |