- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο |
| Ξύλο υλικό | Бук |
| Λειτουργίες | Εύκολος καθαρισμός |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 2.8 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Μήκος | 45 cm |
| Χρώμα | Καφέ |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Υλικό | Ξύλο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 х Дъска за рязане |
| Αριθμός / σετ | 1 |