- -4,09 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Lemn |
| Material din lemn | Fag |
| Funcții | Curățarea ușoară |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 2.8 cm |
| Lăţime | 27 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Culoare | Maro |
| Tip | universal |
| Material | Lemn |
| Continut pachet | 1 х Дъска за рязане |
| Numar bucati/set | 1 |