- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Дърво, Сив |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Дърво |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 1.2 cm |
| Ширина | 25 cm, 25 cm |
| Дължина | 35.5 cm, 35.5 cm |