- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Ξύλο, Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Ξύλο |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 1.2 cm |
| Πλάτος | 25 cm, 25 cm |
| Μήκος | 35.5 cm, 35.5 cm |