- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Lemn, Gri |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Lemn |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 1.2 cm |
| Lăţime | 25 cm, 25 cm |
| Lungime | 35.5 cm, 35.5 cm |