- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Многоцветен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Стъкло |
| Функции | Платформа против плъзгане |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 2 |
| Височина | 0.5 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 52 cm |