- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Multicolor |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Sticlă |
| Funcții | Platformă anti-drag |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 2 |
| Înălţime | 0.5 cm |
| Lăţime | 30 cm |
| Lungime | 52 cm |