- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Πολύχρωμος |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Γυαλί |
| Λειτουργίες | Платформа против плъзгане |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Υψος | 0.5 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 52 cm |