- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Дърво, Черен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Бамбук, Инокс |
| Дървесен материал | Бамбук |
| Форма | Квадратна |
| Брой/комплект | 2 |
| Височина | 1.8 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дължина | 16 cm |
| Цвят дръжка | Черен |
| Тип | Специален |