- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Lemn, Negru |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Bambus, Inox |
| Material din lemn | Bambus |
| Forma | Pătrat |
| Număr / set | 2 |
| Înălţime | 1.8 cm |
| Lăţime | 16 cm |
| Lungime | 16 cm |
| Culoare maner | Negru |
| Tip | Special |