- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Ξύλο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Μπαμπού, Inox |
| Ξύλο υλικό | Μπαμπού |
| Μορφή | Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Υψος | 1.8 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Μήκος | 16 cm |
| Χρώμα λαβής | Μαύρο |
| Ενα είδος | Ειδικός |