- -0,97 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Червен |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Пластмаса |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 0.9 cm |
| Ширина | 15.8 cm |
| Дължина | 25 cm |