- -0,97 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Plastic |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 0.9 cm |
| Lăţime | 15.8 cm |
| Lungime | 25 cm |