- -0,97 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 0.9 cm |
| Πλάτος | 15.8 cm |
| Μήκος | 25 cm |