- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Пластмаса |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 1 |
| Височина | 2.1 cm |
| Ширина | 26.9 cm |
| Дължина | 43 cm |