(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Tăiat, tocat, servit - totul este ușor cu aceast tocător elegant. Doar îl întoarceți și devine o placă de servit. Nu numai că tăiați ușor și rapid, dar economisiți spațiu.
- Placă mare de tăiat 40 x 25 cm
- Se transformă într-o tavă de servit odată răsturnat
- Ușor de depozitat
- Fabricat din material care o face stabilă atunci când tăiați: nu alunecă pe blatul de bucătărie și este ținută ferm de mână, chiar și umedă
- Nu absoarbe mirosul mâncării care se taie pe el
- Nu se ternează și este ușor de curățat, inclusiv în mașina de spălat vase
- Potrivit pentru utilizare pe ambele părți
- Cu caneluri pe margini pentru a reține lichidele și a preveni scurgerea lor pe blatul de bucătărie
- Face parte din seria Tasty+ de la Brabantia - o paletă de ustensile pentru bucătăria dvs. în culori delicioase și pentru rezultate delicioase!
- 100% reciclabile după utilizare
- Dimensiuni: Înălțime: 2,1 cm, Lățime: 26,9 cm, Lungime: 43 cm
- Culoare: Gri deschis
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Plastic |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 1 |
| Înălţime | 2.1 cm |
| Lăţime | 26.9 cm |
| Lungime | 43 cm |