(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Κοπή, τεμαχισμός, σερβίρισμα - όλα είναι εύκολα με αυτή την κομψή σανίδα. Απλά γυρίστε το και γίνεται σανίδα σερβιρίσματος. Όχι μόνο κόβετε εύκολα και γρήγορα, αλλά εξοικονομείτε και χώρο.
- Μεγάλη σανίδα κοπής 40 x 25 cm
- Μετατρέπεται σε δίσκο σερβιρίσματος μόλις αναποδογυριστεί
- Εύκολη αποθήκευση
- Κατασκευασμένο από υλικό που το καθιστά σταθερό κατά την κοπή: δεν γλιστράει στον πάγκο της κουζίνας και κρατιέται σταθερά με το χέρι, ακόμα και βρεγμένο
- Δεν απορροφά τη μυρωδιά του φαγητού που κόβεται πάνω του
- Δεν αμαυρώνεται και καθαρίζεται εύκολα, ακόμη και στο πλυντήριο πιάτων
- Κατάλληλο για χρήση και από τις δύο πλευρές
- Με αυλακώσεις στις άκρες για να συγκρατεί τα υγρά και να μην αφήνει να διαρρεύσουν στον πάγκο της κουζίνας
- Μέρος της σειράς Tasty+ της Brabantia - μια παλέτα σκευών για την κουζίνα σας σε υπέροχα χρώματα και για υπέροχα αποτελέσματα!
- 100% ανακυκλώσιμα μετά τη χρήση
- Διαστάσεις:
Ύψος: 2,1 cm
Πλάτος: 26,9 cm
Μήκος: 43 cm
- Χρώμα: Ανοιχτό γκρι
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 1 |
| Υψος | 2.1 cm |
| Πλάτος | 26.9 cm |
| Μήκος | 43 cm |