(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Бял, Зелен |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса |
| Форма | Правоъгълна, Квадратна |
| Брой/комплект | 3 |
| Височина | 2.1 cm |
| Ширина | 42.8 cm |
| Дължина | 26.7 cm |