(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Μορφή | Ορθογώνιο, Τετράγωνη |
| Αριθμός / σετ | 3 |
| Υψος | 2.1 cm |
| Πλάτος | 42.8 cm |
| Μήκος | 26.7 cm |