(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Alb, Verde |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic |
| Forma | Dreptunghiular, Pătrat |
| Număr / set | 3 |
| Înălţime | 2.1 cm |
| Lăţime | 42.8 cm |
| Lungime | 26.7 cm |