- -23,05 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Черен |
| Тип продукт | Дъска за рязане |
| Материал | Бамбук, Полипропилен, Инокс |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 2 |
| Височина | 2.2 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Дължина | 43 cm |
| Тип продукт | Класически нож |
| Цвят дръжка | Черен |
| Тип | Универсален |
| Материал | Стомана, Полипропилен |
| Дължина острие | 18 cm |