- -23,05 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Bord de tăiere |
| Material | Bambus, Polipropilenă, Inox |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 2 |
| Înălţime | 2.2 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Tip produs | Clasic cuțit |
| Culoare maner | Negru |
| Tip | universal |
| Material | Oţel, Polipropilenă |
| Lungime lama | 18 cm |