- -23,05 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Επιφάνεια κοπής |
| Υλικό | Μπαμπού, Πολυπροπυλένιο, Inox |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 2 |
| Υψος | 2.2 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Μήκος | 43 cm |
| Τύπος Προϊόντος | Κλασικό μαχαίρι |
| Χρώμα λαβής | Μαύρο |
| Ενα είδος | Γενικής χρήσης |
| Υλικό | Ατσάλι, Πολυπροπυλένιο |
| Μήκος λεπίδας | 18 cm |