(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Кафяв, Син, Розов |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Бамбук, Полипропилен, Силикон |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 3 |
| Височина | 3 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дължина | 34.5 cm |