(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Maro, Albastru, Roz |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Bambus, Polipropilenă, Silicon |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 3 |
| Înălţime | 3 cm |
| Lăţime | 24 cm |
| Lungime | 34.5 cm |