(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Καφέ, Μπλε, Ροζ |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Μπαμπού, Πολυπροπυλένιο, Σιλικόνη |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 3 |
| Υψος | 3 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Μήκος | 34.5 cm |