
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Дъски за рязане |
|
| Цвят | Бял, Зелен, Син, Сребрист |
| Тип продукт | Комплект |
| Материал | Пластмаса, Инокс |
| Форма | Правоъгълна |
| Брой/комплект | 4 |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 36 cm |
| Дължина | 27 cm |