
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Дъски за рязане |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο, Μπλε, Ασημένιο |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Υλικό | Πλαστικό, Inox |
| Μορφή | Ορθογώνιο |
| Αριθμός / σετ | 4 |
| Υψος | 8 cm |
| Πλάτος | 36 cm |
| Μήκος | 27 cm |