
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Дъски за рязане |
|
| Culoare | Alb, Verde, Albastru, Argint |
| Tip produs | A stabilit |
| Material | Plastic, Inox |
| Forma | Dreptunghiular |
| Număr / set | 4 |
| Înălţime | 8 cm |
| Lăţime | 36 cm |
| Lungime | 27 cm |