- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 98 cm |
| Дълбочина | 34 cm |
| Захранване | Газ |
| Материал | Пластмаса, Инокс |
| Тип захранване | Мрежово |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Ширина | 33 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Cu compresor |
| Гаранция | 24 месеца |