- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 98 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αέριο |
| Υλικό | Πλαστικό, Inox |
| Тип захранване | Σε σύνδεση |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Πλάτος | 33 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | С компресор |
| Εγγύηση | 24 μήνες |