- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 98 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Alimentare electrica | Gaz |
| Material | Plastic, Inox |
| Тип захранване | La retea |
| Culoare | Inox, Negru |
| Lăţime | 33 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | С компресор |
| Garanție | 24 luni |