- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 85.8 cm |
| Дълбочина | 29 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Тегло | 7.05 Kg |
| Филтриращ метод | Без филтриране |
| Функции | R134A фреон |
| Цвят | Бял |
| Ширина | 27 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип функциониране | За топла вода За студена вода |
| Гаранция | 24 месеца |