- -35,79 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 85.8 cm |
| Adâncime | 29 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Material | Plastic, Metal |
| Greutate | 7.05 Kg |
| Metoda filtrului | Fără filtrare |
| Funcții | R134A фреон |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 27 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tipul operației | За топла вода За студена вода |
| Garanție | 24 luni |