- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 85.8 cm |
| Βάθος | 29 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Βάρος | 7.05 Kg |
| Μέθοδος φίλτρου | Χωρίς φιλτράρισμα |
| Λειτουργίες | R134A фреон |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 27 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος λειτουργίας | За топла вода За студена вода |
| Εγγύηση | 24 μήνες |