- -66,47 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 98 cm |
| Дълбочина | 34 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Материал | Пластмаса, Метал |
| Тегло | 13.5 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Филтриращ метод | Без филтриране |
| Функции | LED индикатор |
| Цвят | Бял |
| Ширина | 33 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Cu compresor |
| Тип функциониране | За топла вода За студена вода |
| Гаранция | 24 месеца |