- -66,47 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 98 cm |
| Adâncime | 34 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Material | Plastic, Metal |
| Greutate | 13.5 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Metoda filtrului | Fără filtrare |
| Funcții | Indicator LED |
| Culoare | Alb |
| Lăţime | 33 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | С компресор |
| Tipul operației | За топла вода За студена вода |
| Garanție | 24 luni |