- -66,47 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 98 cm |
| Βάθος | 34 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Υλικό | Πλαστικό, Μέταλλο |
| Βάρος | 13.5 Kg |
| Тип захранване | 220 V |
| Μέθοδος φίλτρου | Χωρίς φιλτράρισμα |
| Λειτουργίες | Ένδειξη LED |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πλάτος | 33 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | С компресор |
| Τύπος λειτουργίας | За топла вода За студена вода |
| Εγγύηση | 24 μήνες |