(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 48 cm |
| Дължина | 14 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Тип захранване | 220 V |
| Цвят | Инокс |
| Ширина | 14 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип продукт | 24 месеца |