(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Înălţime | 48 cm |
| Lungime | 14 cm |
| Alimentare electrica | Reţea |
| Тип захранване | 220 V |
| Culoare | Inox |
| Lăţime | 14 cm |
| Montare | De sine stătător |
| Sursa de apa | Bidon |
| Tip dozator | Fără compresor |
| Tip produs | 24 luni |