(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Υψος | 48 cm |
| Μήκος | 14 cm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Тип захранване | 220 V |
| Χρώμα | Inox |
| Πλάτος | 14 cm |
| Тип монтаж | Στέκεται μόνο του |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Τύπος Προϊόντος | 24 μήνες |