- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Диспенсъри и помпи за вода |
|
| Височина | 105 cm |
| Дълбочина | 31 cm |
| Захранване | Мрежово |
| Тегло | 7 Kg |
| Тип захранване | Бутилка |
| Функции | Защита от прегряване |
| Цвят | Бял |
| Ширина | 34 cm |
| Тип монтаж | Свободно стоящ |
| Източник за вода | Галон за вода |
| Тип дозатор | Без компресор |
| Тип функциониране | Без компресор |